Kategorie
Uncategorized

Prezent dla Niej

Wybór prezentu dla wymagającej kobiety to wyzwanie. Taka kobieta wie, czego chce, ma określone wymagania i bardzo często wyrobiony gust. Na całe szczęście istnieje kilka prezentów, z których ucieszy się każda kobieta.
Kto jak kto, ale kobieta sukcesu na pewno wie, czego chce. Ma jasno określone cele, wytycza sobie nowe wyzwania i pracuje na wysokich obrotach, a jej doba musi pomieścić o wiele więcej zadań niż doba przeciętnej kobiety. Często jest dobrze zorganizowana, ambitna, asertywna i podejmuje trafne decyzje. No właśnie, trafne decyzje. Prezent to też decyzja – czasem spontaniczna, a czasem przemyślana od A do Z. Nieważne, ile ci zajęła, ważne, żeby była trafiona, bo prezent dla bizneswoman nie może być przypadkowy. U prawdziwej gazeli biznesu nic nie jest przypadkowe. Zanim zatem ruszysz na łowy, dobrze się jej przyjrzyj i odpowiedz na kilka pytań, które mogą ułatwić zakupy i skrócić przedświąteczną gorączkę:
• Co mogłoby uprzyjemnić jej codzienne zawodowe obowiązki?
• Jaki gadżet usprawni jej pracę lub sprawi, że będzie jeszcze bardziej profesjonalna?
• Co lubi robić w wolnym czasie?

Kilka podpowiedzi poniżej powinno cię zainspirować. Niektóre z nich to gustowne akcesoria, które dodadzą bizneswoman profesjonalnego sznytu. Przyznasz, że pewne przedmioty, jak na przykład gustowna aktówka, skórzane etui na laptopa czy markowe pióro to część wizerunku i muszą być dobrej jakości i w dobrym stylu. Bizneswoman przydadzą się również gadżety, które mogą usprawnić jej codzienne obowiązki, jak powerbank o ciekawym wzornictwie lub planer w szykownej oprawie, w którym będzie mogła notować i odhaczać kolejne sukcesy. Nie zapomnij również, że w każdej bizneswoman jest kobieta i jak każda kobieta, również twoja bizneswoman kocha biżuterię, perfumy i modne dodatki.
Spotkania, konferencje, negocjacje, terminy. Bizneswoman ma wiele rzeczy, dat i nazwisk do zapamiętania. Często planuje tygodniowe obowiązki, nie tylko te zawodowe, ale również rodzinne i domowe. Cóż mogłoby się jej przydać, żeby ułatwić dzień i realizację zadań? Może to być na przykład profesjonalny planer w eleganckiej okładce. Podzielony na dni i godziny dziennik z miejscem na notatki i pomysły pomoże jej uporządkować myśli i zadania. Jeśli jej praca wymaga przygotowywania prezentacji, pracy z dokumentami i danymi, które musi przenosić z miejsca na miejsce, spraw jej przenośny dysk w minimalistycznej, stylowej formie. Sprawdzonymi prezentami dla bizneswoman są również akcesoria, które dopełniają jej profesjonalny wizerunek – pióro, skórzane etui na telefon lub laptopa i stylowa aktówka. Diabeł tkwi w szczegółach – warto o nie zadbać. Tym bardziej, że są to inwestycje na lata, a nie sezonowe trendy.
Bizneswomen pracujące w korporacjach nie mogą zakładać tego, co chcą i na co mają ochotę. Ograniczone sztywnym dress code’em muszą trzymać się minimalistycznych, profesjonalnie wyglądających krojów i stonowanej palety kolorów. Jedyna rzecz, która może dodać ich stylizacjom nieco indywidualnego charakteru i podkreślić styl, to dodatek lub stylowa biżuteria. Twoja bizneswoman na pewno ucieszy się z jedwabnego szala lub apaszki , które ubarwią jej stylizację, gustownego minimalistycznego naszyjnika, który przełamie biurowy styl, czy modnego zegarka. Uniwersalnym wyborem, który dopełni jej stylizacje będzie również pasek – szukaj takiego z nienarzucającą się, prostą klamrą i w gustownym kolorze – burgundowa czerwień, butelkowa zieleń lub czerń zawsze odnajdą się w damskiej szafie.